Vārda diena:
Jurģis, Juris, Georgs

SIA

Aptauja

Vai Jūs mūsu mājas lapā esat atradis vajadzīgo informāciju?

Datorprogrammas

Drukāt

SIA „Guno M” ir IT kompāniju SIA „FMS Software” un SIA „Batsoft” oficiālais dīleris, kas  nodrošina grāmatvedības un finanšu vadības datorprogrammu

piegādi, ieviešanu un apkalpošanu (tehnisko palīdzību, apmācību un konsultācijas) Rīgā un Kurzemes reģionā. Šajā jomā mēs darbojamies no 2002. gada.

Šo gadu gaitā esam iekarojuši stabilu vietu tirgū ar mērķtiecīgu un apzinīgu darbu. To apliecina mūsu klientu uzticība un labās atsauksmes. Mūsu klienti ir gan valsts struktūras, gan privātie uzņēmumi. Mums ir pieredze un zināšanās par uzņēmumiem, kas nodarbojas ar pakalpojumu sniegšanu, tirdzniecību un ražošanu.

Mūsu klientu vidū ir Saldus novada pašvaldība un visas tajā ietilpsošās pagasta pārvaldes un citas struktūras, pakalpojumu sniegšanas uzņēmums SIA reklāmas aģentūra "VIA Media", ražošanas uzņēmumi SIA Ķiršu piens, SIA Kurzemes Gaļsaimnieks, SIA Ādažu kukulītis, tirdzniecības uzņēmumi SIA Ill Birojs, SIA Remontnieks & L un citi.

Mūsu misija ir sniegt maksimāli efektīvus risinājumus mūsu klientiem.

Lai darbs ar grāmatvedības un finanšu uzskaites programmām būtu maksimāli efektīvs un drošs, pie mums Jūs varat iegādāties arī kvalitatīvu datortehniku un biroja tehniku. Mēs sniedzam konsultācijas par to, kādas tehnikas vienības Jums būtu vispiemērotākās, kā arī veicam to kvalitatīvu apkopi.

Grāmatvedības programmas

Katra mūsdienīga uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa ir grāmatvedības un finanšu vadības programma, kura paaugstina ikdienas darba efektivitāti, tādējādi nodrošinot veiksmīgu uzņēmējdarbības attīstību. Tieši tāpēc ļoti svarīga ir šādas programmas pareiza izvēle.

Lasīt vairāk->

Datortehnika un biroja tehnika

Pie mums Jūs varat pasūtīt un iegādāties datorus un to programmatūru, monitorus, printerus, tīkla iekārtas u.c. biroja ierīces. Katra Jūsu vēlme tiks individuāli izskatīta, piedāvājot Jums kvalitatīvākos produktus un pakalpojumus par labāko cenu.

Lasīt vairāk->