Vārda diena:
Jurģis, Juris, Georgs

SIA

Aptauja

Vai Jūs mūsu mājas lapā esat atradis vajadzīgo informāciju?

Finanšu vadība

Drukāt

Finanšu vadība

Horizon Start pamata funkcionalitāte nodrošina vienotu organizācijas vadības, finanšu un grāmatvedības informācijas pārvaldību. Tās kodolu veido saimnieciskās darbības uzskaites funkcionālie moduļi, kas ikdienas darbā ir nepieciešami katram uzņēmumam vai budžeta iestādei:

Virsgrāmata;

Naudas līdzekļi (naudas plūsma kasē un bankā) un Avansa norēķini;

Krājumi (noliktavas uzskaite);

Norēķini ar klientiem (debitoru un kreditoru uzskaite);

Līgumu uzskaite (līgumsaistību uzskaite).

Sistēma ir ērti lietojama un pārskatāma gan no darbinieku, gan arī no vadības viedokļa. Katra līmeņa lietotāji tajā var atrast un strādāt ar sev nepieciešamās detalizācijas pakāpes un tēmas informāciju:

  • Grāmatvedības darbinieki piekļūst visiem grāmatvedības ierakstiem;
  • Uzņēmuma vadība var veidot un biznesa  lēmumu pieņemšanas atbalstam lietot nepieciešamās atskaites, kas satur aktuālāko informāciju.

Datu konsolidācija

Sniedz atbalstu uzņēmumiem un organizācijām ar sarežģītu daudzlīmeņu organizatorisko finanšu uzskaites sistēmu, uzturot vienotu uzņēmumu kontu plānu un dimensijas, kā arī nodrošinot vienotu finanšu pārskatu veidošanu un attiecīgi aprēķina kārtību.

Ilgtermiņa ieguldījumi

Nodrošina detalizētu uzņēmuma pamatlīdzekļu un nemateriālo ieguldījumu, to kustības uzskaiti, kā arī nepieciešamo aprēķinu veikšanu un pārskatu izveidi.

<-Atpakaļ uz "Horizon Start"